אודות

אודות לאטין גרוב - בית ספר לריקודי בצ'אטה

לאטין גרוב (Latin Groove) בית ספר לריקודי בצ'אטה המוביל בישראל ולריקודים לטיניים עכשוויים בניהולם של אלופי העולם: דניאל ליפנר ותום רדעי מזמינים אתכם לזוז בקצב הלטיני, ללמוד ריקודי בצ'אטה למתחילים מהצעד הראשון בליווי אישי ובשיטה המקצועית והמהנה ביותר! 

בית הספר לריקודי בצ'אטה לאטין גרוב נמצא ברחוב המפלסים 6, פתח תקווה. סטודיו מהמם עם מזגנים, פרקט חדש וחלל מקסים עם מראות בצדדים ככה שאפשר ממש ללמוד לרקוד כמו שצריך ! יש חניה במקום. ניתן להגיע לסטודיו לשיעורי בצ'אטה למתחילים מהצעד הראשון כל יום שני מהשעה 21:00 עד 22:00.

צוות לאטין גרוב

בואו להכיר את צוות לאטין גרוב>>

דניאל ותום - רקדני בצ'אטה בינלאומיים ומייסדי לאטין גרוב

כשהתחלנו את המסע שלנו בעולם הבצ'אטה היינו מכורים לריקוד הרחבה ורק חיפשנו ללמוד עוד ועוד על הריקוד המדהים הזה בצ'אטה (וכך להנות אפילו יותר ברחבה)לאורך הדרך נתקלנו בלא מעט מורים שאמרו לנו רק מה לעשות ולא הסבירו למה זה נכון או לא נכון, לא הסבירו לנו את ההיגיון שמאחורי התנועה. לכן אנחנו התחלנו לחקור יותר לעומק כדי להגיע להיגיון ולעומק שמאחורי התנועות.

דניאל ותום - רקדני בצ'אטה

 אז למה בעצם צריך היגיון..?

כי כשאנחנו באמת מבינים משהו לעומק אנחנו מאפשרים לעצמנו להתפתח, ליישם ולשלב את התנועות בקלות בריקוד ולעשות את זה בשחרור והנאה שאין כמותם. זה היסוד שהוביל אותנו לפתח את שיטת לאטין גרוב – שיטה שמתבססת על הגיון, טכניקה, יצירתיות וידע שתאפשר לנו להבין וליישם בקלות את הנלמד.

בעקבות זה תהפכו לרקדנים טובים יותר, מהר יותר ותוכלו להתחיל לכבוש את הרחבה! אנחנו סופר מתרגשים לקראת תחילת המסע שלכם בעולם הבצ'אטה ובמיוחד בעולם הבצ'אטה גרוב:)

החזון שלנו

לגרום לכל בן אדם לשמוח, להנות, לרקוד בצ'אטה ולעוף על החיים כמה שיותר!

לאטין גרוב מזמינים אתכם לחוויות בלתי נשכחות, בואו להנות מהחיים איתנו!

הערכים שלנו

אנחנו בוחרים לשים דגש על 3 דברים מרכזיים שהופכים אותנו להיות בית ספר מצליח עם מאות רקדנים ורקדניות שרוקדים אצלנו ומרוצים באופן קבוע !

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמך קשר בהקדם לתיאום שיעורי בצ'אטה!

דילוג לתוכן