בצ'אטה ברמת גן

בצ'אטה ברמת גן - בואו להנות מריקוד מטורף, קהילה עם מעל ל500 רקדניות ורקדנים מדהימים במרחק כ 15 דקות מרמת גן!

בצ'אטה ברמת גן – היכן ניתן ללמוד בצ'אטה ברמת גן?

בצ'אטה ברמת גן ניתן למצוא בסטודיו לאטין גרוב בכתובת: המפלסים 6, פתח תקווה במרחק כ 15 דקות מרמת גן. לאטין גרוב הינו סטודיו לריקודי בצ'אטה מהטובים בעולם עם מעל ל-500 רקדניות ורקדנים שרוקדים מדי חודש! ללאטין גרוב מגיעים רקדנים לרקוד בצ'אטה במרחק כ 15 דקות מרמת גן מכל הארץ, מהצפון ועד הדרום! יש חנייה במקום. 

הבעלים של הלאטין גרוב הינם דניאל ותום שהינם זוג אמני בצ'אטה מהטובים בעולם שלימדו מעל ל-10,000 רקדניות ורקדני בצ'אטה מרחבי העולם ועם עשרות מיליוני צפיות ברשתות החברתיות.

דניאל ותום רוקדים בצ'אטה לאחר שיעור שהעבירו בחו"ל:) מושלמים!

בצ'אטה ברמת גן – האם יש לימוד בצ'אטה למתחילים ברמת גן?

כן, ניתן ללמוד בצ'אטה למתחילים במרחק כ 15 דקות מרמת גן, בנוסף אין צורך בידע מוקדם ואין צורך בפרטנר!

בלאטין גרוב – תמצאו קורס בצ'אטה למתחילים ועד לרמות הגבוהות ביותר! ככה שכל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר דרך האתר ויועץ מסלולים יוודא איתכם התאמה לאחת מהתוכניות לימוד בצ'אטה שלנו!

בצ'אטה בפתח תקווה
לימוד בצ'אטה במרחק כ 15 דקות מרמת גן

בצ'אטה ברמת גן – מה הגילאים שמגיעים לרקוד בצ'אטה ברמת גן?

תוכלו לראות מגוון גילאים, בצ'אטה מתאימה לכל הגילאים אז אם הינך יכול ללכת גם בוודאות תוכל לרקוד! תוכלו לראות בעמוד הבא עוד תמונות וסרטונים מהקהילה שלנו שממליצים להגיע לרקוד בלאטין גרוב בצ'אטה.

לחצו כאן לראות תלמידים ממליצים>>

בצ'אטה ברמת גן – למה כל כך הרבה אנשים רוקדים בצ'אטה?

בצ'אטה הינו ריקוד מיוחד ולא רק בגלל המוזיקה והריקוד עצמו אלא גם בגלל הקהילה של הבצ'אטה.

קהילת רקדני הבצ'אטה – מה הכוונה?

כאשר תגיעו ללאטין גרוב לרקוד בצ'אטה, מלבד שהלימוד מאוד מקצועי והריקוד הוא מהמם! אתם תכירו המון אנשים, האנרגיות מדהימות ואנשים לרוב פתוחים להכיר ולכן נוצרות המון חברויות בין חברי הקהילה!

ברגע שהינכם רוקדים עם האנשים אז באופן אוטומטי לרוב יוצר איזשהו חיבור מקסים עם האנשים ולכן אנשים ממש נהנים לרקוד בצ'אטה כי זה לא רק הריקוד אלא גם הקהילה והחברים שהינך מכיר כתוצאה מהריקוד! ברגע שתגידו לרקוד בצ'אטה בפתח תקווה בלאטין גרוב אתם כבר תרגישו את החום והאהבה מהאנשים! אז קדימה! למה אתם מחכים ?:)

בצ'אטה ברמת גן – כמה עולה לרקוד בצ'אטה ברמת גן?

העלות לתוכנית לימוד מאוד משתנות ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ תוכניות בלאטין גרוב.

ניתן להסתכל כבר עכשיו על תוכנית בייסיק – להיות רקדני בצ'אטה תוך 10 שבועות בלבד!! תוכנית מדהימה שכבר פיתחה רקדנים מעולים שנהנים ברמות מטורפות!

בימי שני ניתן למצוא את המועדון בצ'אטה שלנו, כל התלמידים של הלאטין גרוב מגיעים למועדון בצ'אטה ורוקדים!! האווירה מחשמלת, בנוסף למסיבה בשעה 21:00 יש שיעור קצר זוגי לכל הרמות, השיעורים מחולקים לכמה רמות וכל תלמיד נכנס לפי המתאימה לו(ניתן להתייעץ עם מדריך במקום לפי מה השיעור שמתאים לך).

בצ'אטה בפתח תקווה
בצ'אטה

לסיכום

מומלץ מאוד להגיע ללמוד בצ'אטה בלאטין גרוב שהוא במרחק כ במרחק כ 15 דקות מרמת גן, היכרות עם קהילה של מעל ל-500 רקדניות ורקדנים, לימוד מקצועי מאוד ואנרגיות מטורפות!! אז קדימה, צרו קשר עכשיו והירשמו לתוכנית בצ'אטה הקרובה(מספר מקומות מוגבל)

מה תרצו לדעת ?

שאלות ותשובות

שתפו:
WhatsApp
Facebook
פוסטים נוספים
צרו איתנו קשר עוד היום!

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמך קשר בהקדם לתיאום שיעורי בצ'אטה!

דילוג לתוכן