בצ'אטה בפתח תקווה

בצ'אטה בפתח תקווה - בואו להנות מריקוד מטורף, קהילה עם מעל ל500 רקדניות ורקדנים מדהימים ממש בפתח תקווה!

בצ'אטה בפתח תקווה – היכן ניתן ללמוד בצ'אטה בפתח תקווה?

בצ'אטה בפתח תקווה ניתן למצוא בסטודיו לאטין גרוב בכתובת: המפלסים 6, פתח תקווה. לאטין גרוב הינו סטודיו לריקודי בצ'אטה מהטובים בעולם עם מעל ל-500 רקדניות ורקדנים שרוקדים מדי חודש! ללאטין גרוב מגיעים רקדנים לרקוד בצ'אטה בפתח תקווה מכל הארץ, מהצפון ועד הדרום! יש חנייה במקום. 

הבעלים של הלאטין גרוב הינם דניאל ותום שהינם זוג אמני בצ'אטה מהטובים בעולם שלימדו מעל ל-10,000 רקדניות ורקדני בצ'אטה מרחבי העולם ועם עשרות מיליוני צפיות ברשתות החברתיות.

דניאל ותום רוקדים בצ'אטה לאחר שיעור שהעבירו בחו"ל:) מושלמים!

בצ'אטה בפתח תקווה – האם יש לימוד בצ'אטה למתחילים בפתח תקווה?

כן, ניתן ללמוד בצ'אטה למתחילים בפתח תקווה, בנוסף אין צורך בידע מוקדם ואין צורך בפרטנר!

בלאטין גרוב – סטודיו לריקודי בצ'אטה בפתח תקווה תמצאו קורס בצ'אטה למתחילים ועד לרמות הגבוהות ביותר! ככה שכל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר דרך האתר ויועץ מסלולים יוודא איתכם התאמה לאחת מהתוכניות לימוד בצ'אטה שלנו!

בצ'אטה בפתח תקווה
בצ'אטה בפתח תקווה – קורס בצ'אטה בלאטין גרוב

בצ'אטה בפתח תקווה – מה הגילאים שמגיעים לרקוד בצ'אטה בפתח תקווה?

תוכלו לראות מגוון גילאים, בצ'אטה מתאימה לכל הגילאים אז אם הינך יכול ללכת גם בוודאות תוכל לרקוד! תוכלו לראות בעמוד הבא עוד תמונות וסרטונים מהקהילה שלנו שממליצים להגיע לרקוד בלאטין גרוב בצ'אטה.

לחצו כאן לראות תלמידים ממליצים>>

בצ'אטה בפתח תקווה – למה כל כך הרבה אנשים רוקדים בצ'אטה?

בצ'אטה הינו ריקוד מיוחד ולא רק בגלל המוזיקה והריקוד עצמו אלא גם בגלל הקהילה של הבצ'אטה.

קהילת רקדני הבצ'אטה – מה הכוונה?

כאשר תגיעו ללאטין גרוב לרקוד בצ'אטה, מלבד שהלימוד מאוד מקצועי והריקוד הוא מהמם! אתם תכירו המון אנשים, האנרגיות מדהימות ואנשים לרוב פתוחים להכיר ולכן נוצרות המון חברויות בין חברי הקהילה!

ברגע שהינכם רוקדים עם האנשים אז באופן אוטומטי לרוב יוצר איזשהו חיבור מקסים עם האנשים ולכן אנשים ממש נהנים לרקוד בצ'אטה כי זה לא רק הריקוד אלא גם הקהילה והחברים שהינך מכיר כתוצאה מהריקוד! ברגע שתגידו לרקוד בצ'אטה בפתח תקווה בלאטין גרוב אתם כבר תרגישו את החום והאהבה מהאנשים! אז קדימה! למה אתם מחכים ?:)

בצ'אטה בפתח תקווה – כמה עולה לרקוד בצ'אטה בפתח תקווה?

העלות לתוכנית לימוד מאוד משתנות ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ תוכניות בלאטין גרוב.

ניתן להסתכל כבר עכשיו על תוכנית בייסיק – להיות רקדני בצ'אטה תוך 10 שבועות בלבד!! תוכנית מדהימה שכבר פיתחה רקדנים מעולים שנהנים ברמות מטורפות!

בימי שני בפתח תקווה ניתן למצוא את המועדון בצ'אטה שלנו, כל התלמידים של הלאטין גרוב מגיעים למועדון בצ'אטה ורוקדים!! האווירה מחשמלת, בנוסף למסיבה בשעה 21:00 יש שיעור קצר זוגי לכל הרמות, השיעורים מחולקים לכמה רמות וכל תלמיד נכנס לפי המתאימה לו(ניתן להתייעץ עם מדריך במקום לפי מה השיעור שמתאים לך).

בצ'אטה בפתח תקווה
בצ'אטה בפתח תקווה

לסיכום

מומלץ מאוד להגיע ללמוד בצ'אטה בפתח תקווה, היכרות עם קהילה של מעל ל-500 רקדניות ורקדנים, לימוד מקצועי מאוד ואנרגיות מטורפות!! אז קדימה, צרו קשר עכשיו והירשמו לתוכנית בצ'אטה הקרובה(מספר מקומות מוגבל)

שתפו:
WhatsApp
Facebook

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמך קשר בהקדם לתיאום שיעורי בצ'אטה!

דילוג לתוכן